MATEMATİKUM

Mathematikum Frankfurt  un  60km  kuzeyindeki merkezinde, Giessen yer almaktadır.Matematiğin mantığı ve  sayısallığı günlük hayatta ve derslerde nasıl kolayca kullanılabilir ??  matematiğin  Zorlu bulmaca, dev sabun kabarcıklar, aldatıcı aynalar, gizemli köprü ve daha fazlası: Matematiğin  eğlenceli yanına göz atın ve 150'den fazla interaktif sergileri görerek ve uygulayarak hissedin.Giessen Mathematikum her yaştan insana hitap eden   mükemmel bir yer. Bu gezi ile  matematiğin  farklı bir tarafını yaşayın! "Hands-on" kendi başınıza yapabileceğiniz ve deneylerin şaşırtıcı olayları burda yaşayacaksınız. Nasıl bir köprü herhangi bir çivi, tutkal, halat veya diğer araçları kullanmadan inşa edilebilir? GÖRÜN Sizde yapın. Hem görsel hem deneysel uygulamalar ile okulunuzdaki MATEMATIK –FIZIK –BILIM ile  her konu artık  size yabancı  ve zor olamayacaktır.

  1- UCAK ILE CENVERE : max 3 gün CENEVRE CERN , BERN EINSTAIN evi ve müzesi

  2 UCAK ILE PARIS -CENEVRE  max 5 gün  3 gun PARIS BILI KESIF MUZESI - DISNEYLAND CENVERE CERN

  3-UÇAK ILE AMSTERDAN -PARIS CENEVRE max 7 gün  AMSTERDAM NEMO MATEMATIK MUZESI -CORPUS ANATOMI MUZESI BELCIKA ATOMIUN - PARIS BILIMKESIF MUZESI CENEVRE CERN

  4-  UCAK ILE ALMANYA BMW fabrikası MATEMATIKUN AMSTERDAM NEMO MATEMETIK muzesi CORPUS ANATOMI  muzesi BELCIKA BRUKSEL ATOMIUM .

  5-UCAK ILE SIRBISTAN NIKOLA TESLA MUZESI.

 

 6 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA - CERN ( Belgrat lubliyana venedik floransa cenevre viyana budapeste  8 GUNLUK TUR

 7 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA CENEVRE CERN PARIS BILIM MUZESI ( belgrad lubliyana floransa cenevre paris viyana budapeste 10 GUNLUK TUR

 8 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA CENEVRE CERN BARSELONA BILIM MUZESI PARIS BILIM MUZESI ( belgrad lubliyana cannes barselona marsilya paris viyana yada prag budapeste  12 GUNLIK

 9 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA CERN CENEVRE PARIS BILIM KESIF AMSETRDAM NEMO -CORUPS - BRUKSEL ATOMIUN FRANKFURT MATEMATIKUL  MUNIK BMW  13 GUNLUK TUR.

 SECIM SIZDE 28 yıllık deneyim bizden.. Otellerimiz tanıdık ve sehire yekın oda kahvaltı yada akşam yemeklidir. kendi rehberimiz dısında terel rehberlerlerde calısmaktayız..

 

 NE YAPMALIYIZ basvurun bilgi alın sizlere brosur gonderelim tercihinizi yapın ögrenciler olustugunda sizlere bilgi için gelelim..alternatif gezide sunabilirsiniz. her 12 kisiden bir ogretmen veya gorevli ücretsizdir.

 

  1.   

Firma

Bilim gezi

BILIM & KULTUR ORGANIZASYONLARI :

Adres : Rasimpasa mah Macit erbudak sok 34/1 Kadıköy ISTANBUL

Tel : 0216 346 13 54  

Fax : 0216 346 13 08 

 

PARTNER GRUPLARIMIZ