About Us - HAKKIMIZDA

ISTANBUL HARMAN  EGITIM - KÜLTÜR & SPOR ORGANIZASYON

 

 HARMAN  EGİTİM KÜLTÜR & SPOR  ORGANİZASYON 1987 Yılından bu yana Türkiye’de ve yurtdışında uluslararası eğitim kültür ve spor organizasyonu yapan kuruluştur.  Spor-dans-müzik- eğitim değişimi-kardeş okul projeleri-bilim gezileri-öğrenci atolye çaılşmaları gibi bir çok organizasyonlarda uzman, tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile hizmet vermektedir.

 

1987 yılından bu yana beden eğitimi öğretmeni ve dans eğitmeni olan BULENT UZUN önderliğinde Güvenli, disiplinli kültürel hizmetlere değer veren doğru eğitim verilmesinde fonksiyonel olan dikkatli, sevecen ve hoşgörülü eğitim topluluğuna sahip Beden Eğitimi öğretmenleri, konservatuar mezunu dans ve müzik eğitmenleri ve turizm dalında uzman rehberler ve fizik biyoloji, matematik kimya öğretmenleri ile  hizmet vermektedir.

 

 Okulumuz öğrencilerimizin derslerde ve günlük yaşamda başarılı, kendine güvenli sosyal çevresinde güçlü olmalarını sağlamak amacı ile okulumuzda sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere önem vermektedir. Bu yıl ülkemiz ve okulumuz adına  uluslararası  FOLK DANS- MUZİK-MODERN DANS- KORO – SPORTIF aktiviteler grupları ve  BILIM TURLARI- UZAY ILE ILGILI MUZELERE, MATEMATIK MUZELERI ne bilimsel turlar düzenler. .

 

image

 

Club History - Kulüp Tarihimiz

 

HARMAN KULÜBÜMÜZ  1987 yılından bu yana Türkiye de ve yurtdışında uluslararası Folklor – Müzik- Dans ve birçok aktiviteler yapan bir kültür organizasyonudur. Ülkemizde birçok uluslararası organizasyonlar yaparak yurt dışından her yıl ülkemize yaklaşık 250 müzisyen-dansçı ve öğrencileri davet edip aktiviteler yoluyla ülkemizin tanıtımını yapmaktadır. 1994 yılından bu yana Avrupa, Asya ve Amerika’da toplam 72 amatör, profesyonel, Türk gecesi, Türk haftası ve uluslararası  folklor festivalleri düzenlemiştir.

 

KULÜBÜMÜZ YURT DIŞINDA :  UNESCO ya bağlı ( UNICEF)  bir çok kuruluşa üye olup Internasyonal organizasyon folklor I.O.V – C.I.D – WIFOLK – I.G.F  kuruluşuna  üye ve I.G.F kurulşunun Türkiye temsilcisi ve ARTISTIK dal yönetim kurulu üyesidir ve Amerika'da ilk kurulan Hars birliğine üyedir.

KULÜBÜMÜZ YURT ICINDE : Kültür bakanlığı, Gençlik ve spor bakanlığı, Türkiye halk oyunları federasyonu, İstanbul il spor müdürlüğüne baglı ( GENÇLIK KULUBU ve GENÇLIK ve SPOR KULUBU dur)  Bir çok uluslararası FOLKLOR – MUZIK- KORO – MODERN DANS – SPOR  organizasyonlar TÜRKİYE ve yurt dışında yapmaktadır.

Firma

Bilim gezi

BILIM & KULTUR ORGANIZASYONLARI :

Adres : Rasimpasa mah Macit erbudak sok 34/1 Kadıköy ISTANBUL

Tel : 0216 346 13 54  

Fax : 0216 346 13 08 

 

PARTNER GRUPLARIMIZ